Termin dostawy

W karcie każdego produktu znajduje się informacja dotycząca czasu realizacji zamówienia.
Większość produktów znajdujących się w salonach optycznych i magazynie wysyłana jest w ciągu 24h.

W przypadku produktów na zamówienie czas oczekiwania wynosi od około 5dni nawet do 21 dni roboczych, w przypadku bardziej wymagających zamówień :)
W sporadycznych wypadkach, w sytuacji, gdy produkt jest niedostępny w magazynie producenta i musi być doprodukowany czas realizacji może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji skontaktujemy się bezpośrednio z klientem i poinformujemy o przewidywanym czasie dostarczenia.

Soczewki okularowe wprawiane w oprawkę realizowane są w czasie między 1 do 5 dni roboczych i do tego należy doliczyć czas realizacji zamówienia.

Soczewki kontaktowe astygmatyczne realizowane są w czasie do 7 dni roboczych i do tego należy doliczyć czas realizacji zamówienia.

Również w każdym wypadku możesz zmienić zdanie i zwrócić lub wymienić okulary (przeczytaj koniecznie stronę zwrot i wymiana - nie dotyczy to kompletnych okularów korekcyjnych wykonanych na zamówienie wedle parametrów podanych przez klienta.

Oczywiście podane terminy są maksymalną wartością w razie nieprzewidzianych problemów. 90% zamówień realizujemy w ciągu 48h.

W dniu wykonania przesyłki wysyłamy pocztą elektroniczną list informujący o nadaniu zamówionego towaru do Państwa oraz numer listu przewozowego do śledzenia.